Przedstawiciel Handlowy, Handlowiec

3 000,00 - 3 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca sprzedawca Wieluń, praca handlowiec Wieluń

realizacja planów sprzedażowych
budowanie relacji i obsługa obecnych klientów
pozyskiwanie nowych klientów
realizacja zadań dotyczących akcji promocyjnych
zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów
szukanie nowych możliwości zwiększania sprzedaży

Wymagania

doświadczenie zawodowe na stanowisku PH
dobra znajomość branży, klientów i rynku artykułów spożywczych
komunikatywność
umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami
wykształcenie minimum średnie
prawo jazdy kat. B
Oferujemy

zatrudnienie w ramach umowy o pracę
stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy
profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)

nr ogłoszenia: 2239