Elektromechanik

4 500,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łęczyca
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca elektromechanik Wieluń, praca elektryk Wieluń, praca automatyk Wieluń

udział w projektach wdrażania nowych maszyn i urządzeń,
zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
nadzór nad funkcjonowaniem urządzeń i instalacji energetycznych,
realizowanie działań prewencyjnych zgodnie z dokumentacją producentów maszyn,
rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
prowadzenie działań prewencyjnych maszyn i urządzeń w celu zapewnia ciągłości produkcji.

Wymagania

wykształcenie zawodowe lub średnie (automatyka, mechanika, elektromechanika lub pokrewne),
umiejętności samodzielnego diagnozowania oraz usuwania usterek mechanicznych i elektrycznych,
znajomość zagadnień związanym z utrzymaniem ruchu maszyn,
posiadanie uprawnienia SEP do 1 kV (do15 kV będzie dodatkowym atutem),
doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
praca w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
przyjazną atmosferę pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie.

nr ogłoszenia: 2234