Sprzedawca Kasjer

3 000,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca kasjer Wieluń, praca sprzedawca Wieluń, praca handlowiec Wieluń

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: profesjonalną obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, praca z asortymentem(wykładanie towaru i prawidłowa ekspozycja towaru), utrzymaniem porządku we wskazanych działach sklepu oraz czystość w sklepie.
Wymagania

Zdolności do szybkiego przyswajania nowej wiedzy i umiejętności
Zaangażowania w wykonaną pracę
Gotowości pracy w różnych porach dnia
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
Mile widziane osoby z grupą inwalidzką
Oferujemy

Umowa o pracę w dowolnym wymiarze czasu pracy
Stabilność zatrudnienia
Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do podręczników dzieci w miesiącu wrześniu, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, bony świąteczne)
Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i dofinansowujemy pakiet sportowy (Multi Sport)
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach.
Nagrody jubileuszowe

nr ogłoszenia: 2231