Majster budowy

4 500,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Dodano 2019.06.11

Opis stanowiska

praca budowlaniec Wieluń, praca majster Wieluń, praca budowa Wieluń

Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,
Bezpośreni nadzór nad maszynami oraz pracownikami firmy.
Nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót,
Odpowiedzialność za jakość robót podczas realizacji inwestycji,
Poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technologicznych optymalizujących koszty realizacji inwestycji.
Raportowanie postępu robót,
Rozliczenie materiałów,

Wymagania

Wykształcenie wyższe budowlane, mile widziane uprawnienia budowlane,
Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i analizy pod kątem możliwości stosowania rozwiązań alternatywnych,
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
Dobra organizacja pracy,
Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży torowej (budowa nawierzchni torowej),
Doświadczenie w prowadzeniu robót związanych z modernizacją lub rewitalizacją linii kolejowych,
Umiejętność obsługi niwelatorów laserowych, urządzeń GPS, oraz tachimetr na budowie
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych.

nr ogłoszenia: 2227