Logistyk

3 600,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.29

Opis stanowiska

praca logistyk Wieluń, praca spedytor Wieluń, praca logistyka Wieluń

Logistyczna obsługa kontraktów
Składanie i koordynacja realizacji zamówień w kraju i za granicą
Współpraca z przewoźnikami – składanie zleceń na transport krajowy i międzynarodowy
Prowadzenie dokumentacji magazynowej
Składanie deklaracji Intrastat
Wystawianie faktur sprzedaży

Wymagania

Wykształcenie wyższe (kierunki związane z logistyką)
Przynajmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Dobra znajomość pakietu MS Office
Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca sprawne komunikowanie się
Duża samodzielność w działaniu
Rzetelność i skrupulatność
Kreatywność i zdolność syntetycznego myślenia
Umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

Atrakcyjne środowisko pracy w młodym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne wynagrodzenie

nr ogłoszenia: 2217