Spedytor międzynarodowy

3 600,00 - 4 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.26

Opis stanowiska

praca spedytor Wieluń, praca logistyk Wieluń

bieżąca obsługa klientów w zakresie organizacji i koordynowania transportów
przygotowywanie i wystawianie dokumentacji transportowej
awizacja transportów wychodzących i dostaw
kontakt z klientami i podwykonawcami
dbałość o dobry wizerunek firmy
umacnianie pozycji firmy na rynku
rozwijanie kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z potencjalnymi partnerami

Wymagania

wyższe, minimum średnie
znajomość języka niemiecki i/lub angielski – z uwagi na kontakt z Centralą firmy w Niemczech
doświadczenie w spedycji międzynarodowej i krajowej
znajomość lokalnego rynku przewoźników
doświadczenie w kontaktach z klientami zagranicznymi i krajowymi
umiejętność przyjmowania odpowiedzialności i podejmowania decyzji
umiejętność pracy pod presją oraz rozwiązywania problemów
bardzo dobra organizacja pracy własnej
Oferujemy

Umowę o pracę
Ciekawą, pełną wyzwań pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
Pracę w gronie profesjonalistów
Karta Benefitowa

nr ogłoszenia: 2197