Pracownik Biurowy

2 600,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.18

Opis stanowiska

praca biurowa Wieluń, praca administracyjna Wieluń

Prowadzenie sekretariatu
Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
Obsługa korespondencji i poczty elektronicznej
Drukowanie, kopiowanie i kompletowanie dokumentów
Przyjmowanie interesantów (z zewnątrz i z wewnątrz firmy)
Obsługa spotkań firmowych
Prace administracyjne
Zaopatrywanie biura w materiały biurowe i artykuły spożywcze
Wsparcie organizacyjne i administracyjne wszystkich Działów firmy

Wymagania

Wysoka kultura osobista
Dobra organizacja pracy
Komunikatywność
Terminowość
Umiejętność posługiwania się urządzeniami biurowymi
Doskonała znajomość pakietu Office
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Wykształcenie min. średnie
Prawo jazdy kat.B
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Motywujące wynagrodzenie
Samodzielne stanowisko
Prywatną opiekę medyczną
Możliwość długofalowej współpracy oraz rozwoju zawodowego
Praca w zgranym, ambitnym zespole, w rozwijającej się firmie

nr ogłoszenia: 2189