Sprzedawca

3 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.17

Opis stanowiska

praca sprzedawca Wieluń, praca handlowiec Wieluń

Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
Obsługa kasy fiskalnej i terminalu kart płatniczych
Układanie towaru w magazynie i dostarczanie towaru na sklep
Stosowanie wytycznych prezentacji Visual Merchandising odnośnie wyglądu sklepu
Dbanie o wygląd i czystość sklepu oraz magazynu

Wymagania

Wykształcenie przynajmniej średnie
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność organizacji pracy
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Znajomość języka angielskiego mile widziana
Zainteresowanie modą i sportem będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

Praca w młodym i ambitnym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia w Polsce i za granicą umożliwiające podnoszenie własnych kwalifikacji
Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, kartę sportową i/lub możliwość dofinansowania nauki oraz karty podarunkowe na święta i bilety do kina
Odzież pracowniczą
Wynagrodzenie 3500 zł brutto + premia od obrotu

nr ogłoszenia: 2187