Prawnik

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.17

Opis stanowiska

praca prawnik Wieluń, praca w kancelarii Wieluń, praca adwokat Wieluń

Weryfikacja umów z każdego departamentu Spółki pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami prawa oraz interesu Spółki;
Przygotowanie dokumentacji dla Zarządu i Rady Nadzorczej;
Bieżąca obsługa prawna Spółki;
Reprezentowanie firmy w Instytucjach zewnętrznych;
Prowadzenie skutecznych działań windykacyjnych;
Przygotowywanie pism procesowych;
Opiniowanie i tworzenie pism oraz umów;
Ustalanie strategii działania w poszczególnie przyjętych sprawach.

Wymagania

Posiada minimum 2-letnia praktykę, w Dziale Prawnym firm sektora prywatnego;
Ukończyła/ ukończył prawo;
Charakteryzuje się umiejętnościami komunikacyjnymi i organizacyjnymi oraz determinacją w osiąganiu zakładanych celów;
Jest samodzielna, terminowa, rzetelna oraz odczuwa odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję;
Posiada umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy

Atrakcyjne warunki pracy;
Rozwój w zakresie wiedzy i umiejętności działania branży, funkcjonowania i obsługi Grupy Kapitałowej;
Niezbędne narzędzia pracy;
Docelowo wieloletnią pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji finansowej, określonej misji i strategii dalszego rozwoju i ekspansji.

nr ogłoszenia: 2186