Pracownik Magazynowy

2 600,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.17

Opis stanowiska

praca magazyniera Wieluń, praca pracownik fizyczny Wieluń, praca magazynier Wieluń

Przygotowywanie i kompletacja zleceń dla klientów
Obsługa regałów
Praca ze skanerem
Dbałość o parametry jakościowe

Wymagania

Posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych z napędem elektrycznym (mile widziane)
Masz doświadczenie w pracy w magazynie
Jesteś gotowy do pracy zmianowej
Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność
Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę
Zatrudnienie na pełen etat
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe i premia miesięczna)
Dodatkowe świadczenia (bony na święta, karty multisport lub bilety do kina, dofinansowanie do wczasów pracownika, paczki dla pracowników)
Opieka medyczna
Praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
Świeże owoce/soki każdego dnia

nr ogłoszenia: 2183