Magazynier

4 000,00 - 4 600,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.17

Opis stanowiska

praca magazyniera Wieluń, praca pracownik fizyczny Wieluń, praca magazynier Wieluń

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru) oraz właściwe zabezpieczenie i przygotowanie do wysyłki.
Wymagania

Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
Dyspozycyjność – 3 zmianowy tryb pracy.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Wynagrodzenie zaczynające się od 4 tyś. zł brutto.
Pakiet benefitów pozapłacowych tj.: bezpłatna opieka medyczna, karta multisport.
Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, grupowe ubezpieczenie na życie, różnego rodzaju akcje socjalne i inne.
Program "poleć pracownika" w kwocie do 700 zł brutto,
Prace na nowym sprzęcie,
Realne szanse awansu.

nr ogłoszenia: 2179