Kasjer

2 600,00 - 2 900,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.17

Opis stanowiska

praca kasjer Wieluń, praca sprzedawca Wieluń, praca handlowiec Wieluń

zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
obsługę kasy fiskalnej,
dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów przy kasie.

Wymagania

gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),
rzetelność i uczciwość,
łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę w niepełnym wymiarze etatu,
pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
umowę o pracę bez okresu próbnego,
stabilność zatrudnienia,
kompleksowy pakiet szkoleń,
bogaty pakiet socjalny (m.in. karta MultiSport, paczki i bony świąteczne),
atrakcyjne wynagrodzenie plus kwartalna premia i nagroda roczna,
możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

nr ogłoszenia: 2177