Logistyk

2 500,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.17

Opis stanowiska

praca logistyk Wieluń, praca transport Wieluń, praca obsługa klienta Wieluń

  • optymalne planowanie i kontrola tras dla kierowców w transporcie
  • kontrola i rozliczanie kart pracy kierowców
  • współpraca z działami firmy - działem sprzedaży i działem transportu
  • przygotowywanie raportów z wykonanej pracy
  • wprowadzanie danych do systemów
  • zarządzanie flotą samochodową w przedstawicielstwie
  • współpraca z zewnętrznymi firmami transportowymi
Wymagania

wykształcenie min. średnie (preferowane o profilu logistycznym)
bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office
umiejętność organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób
umiejętności analityczne
umiejętność pracy pod presją czasu,
umiejętności organizacji pracy własnej i koordynacji pracy innych osób
prawo jazdy kat. B
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w doświadczonym, dynamicznym zespole
niezbędne narzędzia do pracy, telefon, laptop
wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
dofinansowanie do opieki medyczna LuxMed (po okresie próbnym)
przyjazną atmosferę pracy

nr ogłoszenia: 2160