Prawnik

4 800,00 - 5 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.15

Opis stanowiska

praca prawnik Wieluń, praca w kancelarii Wieluń, praca adwokat Wieluń

bieżące wsparcie dla radcy prawnego w wykonywaniu obowiązków
bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii w zakresie prawa cywilnego, handlowego oraz prawa pracy
sporządzanie opinii, udzielanie porad i konsultacji prawnych
sporządzanie pism procesowych
zapewnienie kompleksowej realizacji powierzonych zleceń

Wymagania

ukończone studia prawnicze
znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa pracy i kodeksu spółek handlowych
znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
mile widziana znajomość przepisów RODO
umiejętność pracy w zespole, a także pracy pod presją czasu
wysokie umiejętności interpersonalne
wysoka kultura osobista
Oferujemy

ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
szkolenia dostosowane do stanowiska pracy
pakiet świadczeń dodatkowych w tym m.in. zajęcia sportowe, opieka medyczna
doskonałe warunki i atmosferę pracy
możliwość rozwoju zawodowego
2 dni w roku dodatkowo wolne od firmy

nr ogłoszenia: 2157