MAGAZYNIER

3 300,00 - 3 600,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.15

Opis stanowiska

praca magazyniera Wieluń, praca pracownik fizyczny Wieluń, praca magazynier Wieluń

Fizyczna oraz systemowa obsługa procesów magazynowych związanych z przyjęciem, przechowywaniem
i wydawaniem towarów;
Prowadzenie podstawowej dokumentacji magazynowej;
Wykonywanie prac porządkowych w podległych obszarach;
Obsługiwanie systemu SAP w zakresie przepływów międzymagazynowych.

Wymagania

Znajomość zasad właściwej gospodarki magazynowej;
Bardzo dobrej organizacji pracy;
Wyobraźni przestrzennej;
Umiejętność obsługi komputera;
Uprawnienia na wózki widłowe (załadowcze i czołowe z napędem elektrycznym i spalinowym, w tym gazowym).
Oferujemy

Możliwość pracy w nowoczesnej i międzynarodowej organizacji;
Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny, adekwatny do umiejętności, system wynagrodzeń;
Pakiet świadczeń socjalnych (fundusz emerytalny, opieka medyczna, karta sportowa, kantyna zakładowa);

nr ogłoszenia: 2147