Operator Wózka Widłowego

3 000,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.15

Opis stanowiska

praca wózkowy Wieluń, praca operator wózka widłowego Wieluń, praca magazynier Wieluń

Eksploatacja wózka widłowego zgodnie z jego przeznaczeniem i zachowaniem zasad BHP
Kontrola stanu technicznego sprzętu przed i po wykonaniu pracy
Utrzymywanie maszyn i urządzeń w czystości
Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie
Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego kat. I WJO
Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Praktyczna znajomość obsługi wózka widłowego
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy

Kompleksowy program wdrożenia
Ciągły rozwój osobisty
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

nr ogłoszenia: 2141