Informatyk

4 800,00 - 5 220,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.13

Opis stanowiska

praca IT Wieluń, praca informatyk Wieluń, praca komputery Wieluń

Udzielanie wsparcia dla lokalnych i terenowych pracowników w zakresie prawidłowego funkcjonowania sprzętu oraz oprogramowania (pierwsza linia wsparcia),
Konfiguracja stacji roboczych i ich obsługa w zakresie bieżących problemów,
Diagnozowanie i usuwanie usterek sprzętu biurowego i komputerowego,
Modelowanie oraz wdrażanie procesów z zakresu IT,
Współpraca z dostawcami sprzętu komputerowego,
Docelowo – zarządzanie infrastrukturą informatyczną.

Wymagania

Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne,
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
Komunikatywność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów,
Dobra znajomość systemów Windows 7/8/10 w zakresie administracji stacji roboczych,
Dobra znajomość pakietu MS Office,
Znajomość zagadnień sieci LAN, WLAN, VLAN,
Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych,
Duża samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
Mile widziane doświadczenie przy wdrożeniach systemów informatycznych,
Mile widziana znajomość MS Windows Server (DNS, DHCP, Exchange) oraz środowisk wirtualnych Hyper-V
Oferujemy

Bardzo ciekawą pracę,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów
Dodatkowe benefity pozapłacowe w tym: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport,
Kontakt z najnowszymi technologiami IT wykorzystywanymi w zarządzaniu przedsiębiorstwami,
Możliwość rozwoju zawodowego m.in. w zakresie zarządzania infrastrukturą informatyczną oraz obsługi MS Dynamics NAV, CRM.

nr ogłoszenia: 2138