Informatyk

4 000,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.13

Opis stanowiska

praca informatyk Wieluń, praca IT Wieluń, praca Wieluń

Obsługę i administrowanie środowiskiem IT (w tym: zarządzanie siecią, analizę i rozwiązywanie problemów technicznych, administrowanie serwerami)
Wsparcie w codziennej pracy pracowników Fundacji oraz przygotowanie instrukcji IT dla poszczególnych stanowisk
Rekomendowanie wsparcia informatycznego / technicznego (oprogramowanie, sprzęt, sieci komputerowe). Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych
Konfigurację urządzeń
Kontakt z autoryzowanymi serwisami, dostawcami usług i wsparcia technicznego
Prowadzenie dokumentacji IT (baza sprzętu, baza wiedzy)
Opracowywanie i wdrażanie scenariuszy testowych
Zarządzanie uprawnieniami i kontami dostępu do systemów informatycznych
Zarządzanie zasobami informatycznymi. Zakup, inwentaryzację sprzętu komputerowego, oprogramowania
Instalację stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych
Zapewnienie sprawnej komunikacji w organizacji
Zapewnienie bezpieczeństwa sieci i systemów

Wymagania

Biegła znajomość zagadnień informatycznych
Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale IT
Wykształcenie kierunkowe
Logika w myśleniu i chęć rozwoju
Rzetelność, sumienność, dokładność w pracy
Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
Oferujemy

Pracę w pełnym wymiarze godzin 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku (umowa o pracę)
Niezbędne narzędzia pracy
Przyjazną atmosferę i stabilne zatrudnienie
Możliwość podniesienia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia

nr ogłoszenia: 2131