Operator wózka widłowego

3 000,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.12

Opis stanowiska

praca magazyniera Wieluń, praca pracownik fizyczny Wieluń, praca magazynier Wieluń

realizacja załadunków i rozładunków,
obsługa dokumentacji magazynowej oraz transportu wewnętrznego,
przyjmowanie towaru oraz segregowanie go na półkach,
kompletowanie towarów i przygotowanie wysyłek,
dbałość o powierzony towar i mienie firmy,
prace porządkowe i inwentaryzacyjne w magazynie,
bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego towaru.

Wymagania

uprawnień do kierowania wózkami widłowymi,
dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu, karta Multisport, premie świąteczne, ubezpieczenie grupowe)
możliwość rozwoju zawodowego,
nowoczesne i komfortowe warunki pracy.

nr ogłoszenia: 2125