Elektromechanik

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Status studenta
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

elektromechanik Wieluń

Osoba zatrudniona na stanowisku Elektromechanik będzie odpowiedzialna za
przygotowanie instalacji elektrycznej w montowanych urządzeniach na
pojazdach samochodowych oraz serwisowaniu urządzeń pracujących na
terenie kraju.
Wymagania

doświadczenie techniczne - z zakresu elektromechanik lub instalacji elektrycznych w maszynach przemysłowych.
dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień montażu i serwisowania podnośników koszowych , żurawi samochodowych, pojazdów specjalnych itp.
umiejętność czytania dokumentacji technicznej
prawo jazdy kat. B
gotowość do wyjazdów (2 - 3 wyjazdy w miesiącu)
Oferujemy

pracę na podstawie umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
premię uzależnioną od terminowości wykonanych zleceń
pakiet medyczny
dofinansowanie pakietu sportowego
dobrą atmosferę pracy

nr ogłoszenia: 212