Elektryk

0,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 0,00 zł
  • Dodano 2019.04.12

Opis stanowiska

praca elektryk Wieluń, praca złota rączka Wieluń

  • przegląd oraz konserwacja maszyn i urządzeń,
  • naprawa maszyn i urządzeń,
  • współpraca w zespole utrzymania ruchu w celu zapewnia ciągłości produkcji,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi.
Wymagania

min. 2 lat doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku pracy w środowisku produkcyjnym,
wykształcenia zawodowego o profilu elektryk lub automatyk,
świadectwa kwalifikacji grupy 1 w zakresie eksploatacji,
umiejętność obsługi komputera,
prawa jazdy kategorii B,
gotowości do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy

stabilność zatrudnienia – umowa o pracę,
atmosfera wsparcia w zgranym i przyjaznym zespole,
program wdrożenia i adaptacji,
bogaty pakiet socjalny - karta sportowa, dofinansowanie wczasów, prezenty świąteczne, ubezpieczenie grupowe, możliwość opieki medycznej, wspólna integracja między innymi przy organizacja projektów prospołecznych.

nr ogłoszenia: 2115