Młodszy Specjalista ds. Transakcji na Rynku Międzybankowym

2 300,00 - 2 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.12

Opis stanowiska

praca bankowość Wieluń, praca księgowość Wieluń, praca finanse Wieluń

  • obsługę księgowo - rozliczeniową transakcji zwieranych przez Departament Skarbu na rynku pieniężno - walutowym,
  • obsługę systemów bankowych,
  • potwierdzanie zawartych z kontrahentami transakcji w zakresie obsługi rynku międzybankowego,
  • przeprowadzanie postępowań reklamacyjnych w zakresie rozliczeń międzybankowych.
Wymagania

wykształcenia wyższego, preferowane wykształcenie ekonomiczne;
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie MS Excel).
zdolności analitycznego myślenia;
komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
odpowiedzialności, solidności oraz dokładności.
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,
samodzielne stanowisko pracy.

nr ogłoszenia: 2110