Monter klimatyzacji i wentylacji

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

monter Wieluń, instalator Wieluń

  • instalacja systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • obsługa elektronarzędzi
Wymagania

Minimum 1-2 lata doświadczenia zawodowego
Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i rysunków technicznych
Podstawowa wiedza ogólnobudowlana
Uprawnienia branżowe - mile widziane
Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach
Umiejętność pracy w zespole, jak również duża samodzielność
Wysoka kultura osobista, sumienność, rzetelność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i jakości wykonywanej pracy
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, przy dużych projektach
Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

nr ogłoszenia: 211