Informatyk

3 600,00 - 3 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.12

Opis stanowiska

praca informatyk Wieluń, praca pomoc techniczna Wieluń, praca help desk Wieluń

  • Helpdesk,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych,
  • Konfigurowanie sprzętu komputerowego,
  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania,
  • Praca w zespole.
Wymagania

Wykształcenie techniczne,
Znajomość budowy urządzeń komputerowych,
Znajomość systemu Windows 7 i 10,
Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych,
Podstawowa znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel, Outlook,
Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę,
Pracę stacjonarną pon-pt, w godz. 8:00 – 16:00,
Możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy, udział w konferencjach, seminariach, szkoleniach wewnętrznych,
Przyjazną atmosferę pracy.

nr ogłoszenia: 2108