Kierowca - Magazynier

3 300,00 - 3 900,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.11

Opis stanowiska

praca magazynier Wieluń, praca dostawca Wieluń, praca kierowca Wieluń

Realizacja rozładunku i załadunku/przyjmowanie i rozmieszczanie dostaw za pomocą wózka widłowego,
Transport towarów do klienta autem do 3.5t w okolicy magazynu (kategoria prawa jazdy - B),
Pakowanie i zabezpieczanie materiałów przed wysyłką,
Przygotowywanie listów przewozowych i oznakowanie towarów przed wysyłką,
Bieżąca ewidencja ruchów magazynowych, prowadzenie i kontrola dokumentacji magazynowej,
Prace porządkowe w magazynie.

Wymagania

Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego UDT,
Prawo jazdy kat. B,
Dynamiczna osobowość, elastyczność,
Chęci podejmowania nowych wyzwań,
Zorientowanie na zespół,
Komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy,
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość języka angielskiego.
Oferujemy

Pracę od poniedziałku do piątku w ośmiogodzinnym trybie pracy,
Stabilne warunki zatrudnienia,
Umowę o pracę w renomowanej firmie ze światowej czołówki,
Narzędzia pracy takie jak wózek widłowy, samochód dostawczy,
Pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko,
Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w międzynarodowym zespole,
Dodatkowe benefity do ustalenia po 3 miesięcznym okresie próbnym.

nr ogłoszenia: 2095