Magazynier

2 500,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wieluń
  • Dodano 2019.04.11

Opis stanowiska

praca magazyniera Wieluń, praca pracownik fizyczny Wieluń, praca magazynier Wieluń

Bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowychOdbiór wyrobów gotowych oraz półwyrobów z produkcjiRozładunek i załadunek towaruObsługa wózka widłowegoPrzyjmowanie towaruPrzechowywanie towaruUtrzymanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotówProwadzenie dokumentacji magazynowejObsługa urządzeń technicznych
Wymagania

Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie
Roczne doświadczenie na stanowisku Magazyniera
Gotowość do pracy zmianowej
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Zdolności analityczne
Systematyczność i dokładność
Dobra znajomość programy Excel
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
Pracę w polskiej, stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie (frekwencyjna, świąteczna, za polecenia pracownicze)
Karnety na basen i siłownię
Codzienne śniadania
Możliwość nauki języka angielskiego
Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy
Pakiet medyczny LUX MED

nr ogłoszenia: 2083