Pracownik biurowy

2 500,00 - 3 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto {Wrocław}
  • Dodano 2019.04.10

Opis stanowiska

praca biurowa Wieluń, praca administracyjna Wieluń

kontakt telefoniczny z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
przyjmowanie i realizacja zleceń - rozwiazywanie problemów w realizacji zleceń
monitorowanie obsługiwanych zleceń
wycena kosztów usług transportowych
obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
współpraca i wspieranie pracy innych działów wewnątrz firmy

Wymagania

wykształcenie minimum średnie
dobra znajomość niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
komunikatywność, dokładność i samodzielność - zaangażowanie oraz chęć do pracy
dobra organizacja czasu - dyspozycyjność, samodzielność
wysoka kultura osobista
umiejętność pracy w zespole
Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
pracę w zgranym, młodym zespole

nr ogłoszenia: 2064