Księgowa

4 500,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Zielona Góra
  • Dodano 2019.04.09

Opis stanowiska

Księgowy Wieluń, rachunkowość Wieluń, księgowa Wieluń

praca na miejscu, jednozmianowa ( do uzgodnienia od 3 do 5 dni w tygodniu),
prowadzenie ksiąg rachunkowych,
sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych,
sporządzanie rozliczeń i uzgadnianie rejestrów Vat,
bieżąca kontrola rozrachunków,
sporządzanie zestawień i raportów dla Zarządu,
prowadzenie i ewidencja środków trwałych i wyposażenia,
rozliczanie inwestycji,
windykacja,
kontrola wpłat bankowych i rozliczenia z dokumentami.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie ,preferowane ekonomiczne,
doświadczenie zawodowe: 2 lata w księgowości,
wysoka samodyscyplina,
samodzielność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
nastawienie na rozwój i osiąganie celów,
wysoka kultura osobista i komunikatywność,
umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi,
zaangażowanie i umiejętność planowania i organizacji pracy.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę,
system szkoleń pozwalający stale rozwijać swoje umiejętności,
pracę w młodym dynamicznym zespole,
zdobycie doświadczenia w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie zorientowanej na innowacyjność,
wynagrodzenie zależne również od wyników pracy

nr ogłoszenia: 2061