Elektryk

3 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Dodano 2019.04.09

Opis stanowiska

elektryk Wieluń, automatyk Wieluń, elektromechanik Wieluń

dbałość o prawidłowe działanie urządzeń i maszyn będących na wyposażeniu firmy,
znajomość i przestrzeganie stosownych przepisów dotyczących prawidłowej eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych,
wykonywanie zaplanowanych przeglądów maszyn i urządzeń,
prowadzenie dokumentacji związanej z przeglądami i naprawami maszyn i urządzeń,
ciągły nadzór nad prawidłową pracą układów automatyki i systemów kontrolno- pomiarowych będących na wyposażeniu firmy,
dbałość o prawidłową gospodarkę elektroenergetyczną zakładu.

Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku, bierzemy pod uwagę możliwość przyuczenia pod warunkiem dużej motywacji do pracy,
świadectwo kwalifikacyjne SEP E zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych, bierzemy możliwość skierowania na kurs,
umiejętność analizy schematów elektrycznych i czytania rysunku technicznego – w szczególności dokumentacji DTR,
prawo jazdy,
gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym w dziale utrzymania ruchu.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
ciekawą pracę,
możliwość rozwoju.

nr ogłoszenia: 2060