rzeźnik-wędliniarz

3 400,00 - 3 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łuków
  • Dodano 2019.04.09

Opis stanowiska

rzeżnik Wieluń, wędliniarz Wieluń, rzeżnia Wieluń

praca w parku maszyn, obsługa maszyn służących do przygotowania farszy i masowanek zgodnie z obowiązującymi opisami technologicznymi (III zmiany) lubpraca na halach formowania i nadziewania – praca ręczna i obsługa urządzeń do nadziewania i formowania (III zmiany) lub obsługa systemu wagowego (IV brygady lub III zmiany) lubpraca jako operator maszyn pakujących (IV brygady) lubpraca jako operator urządzeń etykietujących (IV brygady)
Wymagania

mile widziane doświadczenie w zakładach mięsnych
mile widziana umiejętność obsługi komputera
umiejętność pracy w grupie
dyspozycyjność, komunikatywność, sumienność
aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (w przypadku braku książeczki – możliwość refundacji kosztów badań sanitarno-epidemiologicznych)
Oferujemy

długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z polskim kapitałemkonkurencyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji o doświadczenia zawodowegoatrakcyjny system premiowy oraz inne dodatki finansowecoroczną rewizję wynagrodzeńliczne inwestycje w rozwój zawodowy (w tym szkolenia specjalistyczne)

nr ogłoszenia: 2056