Pracownik Porządkowy

2 600,00 - 2 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Ząbki
  • Dodano 2019.04.09

Opis stanowiska

sprzątaczka Wieluń, sprzątanie Wieluń, obsługa klienta Wieluń

utrzymanie czystości na hali sprzedaży, w pomieszczeniach socjalnych, biurowych i innych, jak również na terenie do niego przylegającym
kontrola czystości i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych
utrzymanie w czystości nośników towarowych i powierzchni szklanych
utylizacja odpadów i segregacja śmieci.

Wymagania

znajomości zasad obsługi klienta
energicznej i przyjaznej osobowości
sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny oraz umowę o pracę na ½ etatu.

nr ogłoszenia: 2055