Spedytor Międzynarodowy

2 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Dodano 2019.04.09

Opis stanowiska

spedytor Wieluń, dyspozytor Wieluń, logistyk Wieluń

obsługa zleceń transportowych FTL i LTL
współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z przewoźnikami i agentami zagranicznymi
pozyskiwanie nowych Klientów i rozwijanie długotrwałych relacji
dbanie o wysoką jakość i kompleksowość realizowanych usług
tworzenie dokumentacji transportowej

Wymagania

minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku
własna baza klientów i przewoźników
wymagana znajomość języka niemieckiego
mile widziana znajomość języka angielskiego
samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji
umiejętność radzenia sobie ze stresem
Oferujemy

• jeżeli podpiszemy umowę pieniądze to nie problem
• rodzaj umowy / forma zatrudnienia do ustalenia na spotkaniu
(nie każdy chce umowę o pracę, my to wiemy)
• jeżeli chcesz, mamy wysokie ubezpieczenie grupowe
(sam/a zadecydujesz czy chcesz do niego dołączyć)

nr ogłoszenia: 2047