Sekretarka - Asystentka Biura

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Jelenia Góra
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.14

Opis stanowiska

asystent biura Wieluń, asystentka biura Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, sekretarka Wieluń

obsługa połączeń telefonicznych i innych urządzeń biurowych,nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz przesyłkami kurierskimi,przyjmowanie gości,organizacja wyjazdów służbowych (loty, hotele, itp.),organizacja spotkań biurowych i biznesowych,dbanie o wizerunek firmy.
Wymagania

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów pozwalających podjąć pracę na pełny etat,
biegła obsługa komputera (MS Office, Lotus Notes),
bardzo dobra znajomość języka angielskiego / niemieckiego,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
dobra samoorganizacja pracy i umiejętność nadawania priorytetów,
entuzjazm i zaangażowanie.
Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
niezbędne narzędzia pracy,
pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnie rozwijającej się w firmie,
dobrą atmosferę pracy i przejrzyste oczekiwania.

nr ogłoszenia: 2042