Asystent Dyrektora Operacyjnego

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gliwice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.12

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

weryfikacja, czy projekty są prowadzone zgodnie z założonymi w firmie standardamiwsparcie Dyrektora Operacyjnego w bieżącym nadzorze nad projektamiwsparcie Project Managerów w sprawach administracyjnych związanych z projektamikoordynowanie współpracy z podwykonawcamiinne bieżące zadania związane z usprawnianiem pracy działu
Wymagania

bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2)
zainteresowania tematyką zarządzania projektami (w szczególności metodykami zwinnymi np. Scrum) – w teorii, nie jest wymagane praktyczne doświadczenie
zainteresowania branżą software development, nowinkami technologicznymi, szeroko pojętym światem IT
umiejętności analitycznego myślenia
zaawansowanej umiejętności obsługi programu Excel i skrupulatności na bardzo wysokim poziomie
sumienności, poczucia odpowiedzialności
asertywności
dyspozycyjności do pracy stacjonarnej na pełen etat - warunek konieczny
doświadczenie w firmie zajmującej się software developmentem będzie atutem
Oferujemy

stabilne zatrudnienie
pakiet benefitów

nr ogłoszenia: 2037