ADMINISTRATOR DZIAŁU PRAWA BANKOWEGO I PRAWA CYWILNEGO

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.12

Opis stanowiska

administrator Wieluń

  • współpraca z prawnikami - koordynowanie przepływu i realizacji zadań,
  • nadzorowanie terminów, wsparcie w pracach administracyjnych,
  • praca w systemie CRM Repertorium w środowisku LotusNotes,
  • prowadzenie korespondencji z organami administracji sądowej,
  • reprezentowanie Kancelarii w relacjach związanych z organizacją współpracy z klientami.
Wymagania

ukończone studia wyższe (mile widziane: administracja/zarządzanie),
znajomość języka angielskiego (B1/B2),
czynne prawo jazdy kat. B,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
umiejętność planowania i systematyczność w działaniu,
umiejętność koordynowania wielu równoległych projektów,
asertywność, zdecydowanie i konsekwencja w działaniu,
kreatywność,
umiejętność analitycznej obserwacji i proponowania optymalizacji pracy.
Oferujemy

umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
codzienne śniadania,
pakiet medyczny,
zajęcia sportowe.

nr ogłoszenia: 2031