GRAFIK

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Radom
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

grafik Wieluń, projektant Wieluń

  • tworzenie projektów katalogów produktowych i folderów wizerunkowych
  • przygotowywanie i aktualizacja materiałów graficznych dla stron www i social media
  • kreowanie materiałów ATL i BTL ( w tym ulotki, billboardy, strefy ekspozycyjne, mailing)
  • umiejętność przygotowania plików do druku
  • obróbka graficzna i retusz fotografii
Wymagania

minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
znajomość programów pakietu MS Office
pasja i zaangażowanie w realizowane projekty
dokładność oraz terminowość
doświadczenie udokumentowane w portfolio
Oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
stabilne warunki zatrudnienia i elastyczność w zakresie formy zatrudnienia
możliwość realizacji ciekawych wyzwań dających możliwość wykazania się pomysłowością i kreatywnością
atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne

nr ogłoszenia: 202