Asystent/ka Biura

4 300,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.12

Opis stanowiska

asystent biura Wieluń, asystentka biura Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, sekretarka Wieluń

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura
  • Organizacja
    spotkań, współpraca z kurierami, obsługa biurowej skrzynki mailowej,
    zamawianie materiałów biurowych i artykułów higienicznych.
  • Organizowanie podróży służbowych i spotkań
  • Zarządzanie niewielką flotą samochodową
  • Opisy faktur
  • Współpraca z innymi departamentami firmy
Wymagania

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Dobrej znajomości języka angielskiego
Gotowości do pracy z dokumentami księgowymi
Bardzo dobrej organizacji swojej pracy, wysokiej kultury osobistej
Oferujemy

Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
Atrakcyjne wynagrodzenie
Biurowe godziny pracy 9-17

nr ogłoszenia: 2017