Pracownik Administracji

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.08

Opis stanowiska

pracownik administracyjny Wieluń

  • Na bieżąco obsługiwać Doradców Klienta, Kierowników Departamentu Sprzedaży oraz Klientów firmy (bez działań sprzedażowych)
  • Rozliczać Doradców Klienta i Kierowników Departamentu Sprzedaży z przekazanych środków finansowych
  • Naliczać wynagrodzenia oraz sporządzać dokumentację niezbędną do rozliczeń
  • Przygotowywać niezbędną dokumentację i korespondencję oraz zajmować się jej archiwizacją
  • Sporządzać raporty oraz przygotowywać wydruki
Wymagania

Masz wykształcenie średnie
Sprawnie obsługujesz komputer (dobra znajomość pakietu MS Office)
Jesteś dokładny i terminowy w wykonywaniu obowiązków
Podchodzisz profesjonalnie do obsługi Klienta
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
na umowę o pracę

Pakiet profesjonalnych
szkoleń wdrożeniowych
i rozwojowych
Pakiet opieki
medycznej

Elastyczne godziny
pracy
Dzień wolny
na wolontariat

Platformę kafeteryjną
oraz platformę społecznościowo - grywalizacyjną
Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

Owoce w biurze
Karnet sportowy
i ubezpieczenie na życie
na preferencyjnych
warunkach

nr ogłoszenia: 2009