Specjalista ds. ekspedycji i administracji

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Radom
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.08

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Wystawianie dokumentów sprzedażowych, magazynowych i kasowych,Kontrolowanie stanu zamówień,Sporządzanie dziennych zestawień i raportów sprzedaży,Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu finansowo – magazynowego,Dbałość o terminowy obieg dokumentów do centrali,Archiwizowanie dokumentów.
Wymagania

Wykształcenie minimum średnie, mile widziane ekonomiczne,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
Doświadczenie w firmie o profilu techniczno – produkcyjnym będzie atutem,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Mile widziana znajomość systemu finansowo – magazynowego,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność,
Wysoka kultura osobista i komunikatywność.
Oferujemy

Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz podwyższenia swoich kwalifikacji,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Benefity pracownicze (opieka medyczna ENEL-MED, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa).

nr ogłoszenia: 2003