Pracownik biurowy

2 900,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Złotniki
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.08

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Administracyjno-organizacyjne wsparcie wszystkich działów w Firmie;Wsparcie w zarządzaniu ofertami i zamówieniami;Wsparcie i komunikacja z przedstawicielami handlowymi;Fakturowanie;Komunikacja telefoniczna z klientami dot. zapytań ofertowych;Analiza danych, opracowywanie zestawień i raportów serwisowych dla Zarządu;Wykonywanie wszelkich innych czynności koniecznych do zapewnienia sprawnej obsługi administracyjno – biurowej w Firmie.
Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego pozwalająca na komunikację;
Wykształcenie min. średnie;
Obsługa komputera: MS Office (szczególnie Excel);
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
Komunikatywność;
Zdolności organizacyjne;
Rzetelność.
Oferujemy

zatrudnienie w młodym, dynamicznym zespole oraz przyjazną atmosferę, pakiet socjalny, możliwość zdobycia doświadczenia w firmie zagranicznej z niemieckim kapitałem

nr ogłoszenia: 2002