Sekretarka/tarz - Recepcjonistka/ta

2 800,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Żory
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.08

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, recepcjonistka Wieluń, sekretarka Wieluń

Organizację pracy recepcji.Obsługę centrali telefonicznej.Rejestrację korespondencji przychodzącej i wychodzącej.Przygotowywanie spotkań i  obsługę na salach konferencyjnych.Współpracę z wewnętrznymi działami firmy.Wykonywanie wszelkich innych prac zleconych przez przełożonego.
Wymagania

Wykształcenie średnie/wyższe.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Samodzielność, zaangażowanie, dokładność.
Umiejętność pracy pod presją czasu.
Dobra znajomość MS Office.
Wysoka kultura osobista.
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową.
Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy.

nr ogłoszenia: 2000