Specjalista ds. Księgowości

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.07

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
  • współpraca z pozostałymi obszarami w ramach Grupy.
Wymagania

minimum 2 lata doświadczenia w księgowości,
znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego,
praktycznej znajomości programu Comarch ERP XL,
wykształcenia min. średnie, preferowane wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
dobrych umiejętności z zakresu MS Excel,
umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

pracę w Grupie będącej niekwestionowanym liderem rynku,
stabilne warunki zatrudnienia,
parking dla wszystkich pracowników oraz najlepsze bistro w mieście,
a jeśli lubisz relaks będziesz mógł skorzystać z masażu biznesowego na terenie firmy.

nr ogłoszenia: 1987