Specjalista ds. marketingu online

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.07

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Przygotowanie i koordynacja działań komunikacyjnych nastawionych na generowanie leadów i sprzedażyWsparcie procesu pozyskania nowych klientów poprzez bezpośredni nadzór nad internetowymi procesami sprzedażowymWspółtworzenie strategii SEMProwadzenie kampanii Google AdWords (Google Search, Google Display Network, YouTube, PLA)Bieżąca optymalizacja kampaniiTworzenie koncepcji banerów reklamowych do kampanii ADSAnaliza skuteczności kampanii, tworzenie i analiza raportów oraz statystyk w celu optymalizacji działań prowadzonych onlineAktywne poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu digital marketingu oraz analizowanie trendów branżowych;Współpraca z zewnętrznymi dostawcamiMonitorowanie działań konkurencji oraz trendów i zmian pojawiających się na rynku
Wymagania

Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu kampanii
Znajomość narzędzi Google Analytics, Google AdWords
Bardzo dobra wiedza z narzędzi marketingu internetowego i praktyczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działań
Sprawne posługiwanie się narzędziami służącymi do analizowania efektów prowadzonych kampanii
Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy

Pracę w firmie, która ma ambicję, potencjał i środki aby zostać numerem jeden w Polsce w swojej kategorii rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
Umowę o pracę
Opiekę medyczną
Kartę fitness
Nowoczesne biuro
Najwyższej klasy narzędzia pracy
Realny wpływ na kształt Firmy w Polsce
Ogromne możliwości rozwoju

nr ogłoszenia: 1979