Specjalista ds. Marketingu i Social Media

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.07

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Przygotowywanie, wdrażanie oraz kontrola akcji marketingowych i promocyjnych online i offlineKoordynacja działań internetowych B2C i B2B: mailingi, social media, content, kampanie online i wwwWspółpraca z podmiotami zewnętrznymi: agencje reklamowe, graficy, drukarniePoszukiwanie dodatkowych kanałów sprzedaży usług hotelowychObsługa mediów społecznościowych i zarządzanie stroną internetowąWsparcie zespołu w innych działaniach z zakresu marketingu
Wymagania

Minimum 3 letniego doświadczenia w prowadzeniu przekrojowych kampanii marketingowych (mile widziane dla branży hotelarskiej czy gastronomicznej)
Znajomości zagadnień z pogranicza online marketingu, e-commerce, komunikacji marketingowej, content marketingu, social marketingu, SEM, SEO
Dobrej znajomość MS Excel, MS Power Point i podstawowych programów graficznych na potrzeby social mediów
Znajomości języka angielskiego
Dobrej znajomości Google Analytics
Samodzielności i dobrej organizacji pracy
Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wiarygodnej i stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju
Pracę wśród profesjonalistów
Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

nr ogłoszenia: 1972