SPEDYTOR

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Elbląg
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.06

Opis stanowiska

spedytor Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Organizowanie transportów krajowychKoordynowanie pracy kierowcówMonitorowanie realizacji zleceńPrzygotowywanie raportówAdministrowanie dokumentacją transportową i nadzór nad niąWspółpraca z klientami i podwykonawcamiRozliczenia przewoźników
Wymagania

Licencja spedycyjna
Doświadczenie w pracy w dziale spedycji krajowej
Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
Preferowane wykształcenie kierunkowe
Analityczne myślenie
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność
Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
Dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej firmie
Benefity:
opieka medyczna Lux Med współfinansowana przez pracodawcę
kafeteria MyBenefit (w tym Multisport)
grupowe ubezpieczenie na życie
„wczasy pod gruszą”
świąteczne bony towarowe
wsparcie finansowe dla osób w trudnej sytuacji życiowej
Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy XPO

nr ogłoszenia: 1964