Specjalista ds. Kadr i Płac

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.06

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • kompleksowa obsługa płacowo-kadrowa pracowników i zleceniobiorców,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej,
  • przygotowywanie wszelkich niezbędnych dokumentów pracowniczych (umowy, zaświadczenia, wypowiedzenia, świadectwa pracy),
  • naliczanie wynagrodzeń,
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników (absencja, zwolnienia lekarskie),
  • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON,
  • obsługa podmiotów kontroli zewnętrznej i wewnętrznej, m.in. US, ZUS,
  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych (m.in. komornicy),
  • przygotowywanie zestawień i raportów.
Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne,
minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomości systemu kadrowo – płacowego, programu Płatnik, Excel,
mile widziana znajomość programu Graffiti,
znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
pozytywnego nastawienia i umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy

pracę w nowoczesnej i ciekawej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
nowoczesne biuro oraz przyjemną atmosferę pracy.

nr ogłoszenia: 1949