Księgowy/Księgowa

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.06

Opis stanowiska

księgowy Wieluń, księgowa Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym
    zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminami wewnętrznymi spółki;
  • Dekretacja i księgowanie faktur zakupu, sprzedaży i wyciągów bankowych;
  • Ewidencja środków trwałych wraz z amortyzacją;
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych;
Wymagania

Wykształcenie minimum średnie (mile widziane ekonomiczne);
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Mile widziana znajomość obsługi programu księgowego COMARCH ERP XL;
Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);
Samodzielność, dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków;
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy

Pracę w renomowanej firmie;
Możliwość rozwoju zawodowego;
Profesjonalne szkolenia;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Niezbędne narzędzia pracy;

nr ogłoszenia: 1940