Specjalista ds. personalnych

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Rogowiec
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.06

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych.
  • Koordynowanie procesu adaptacji nowych pracowników.
  • Prowadzenie działań z zakresu szkoleń i rozwoju pracowników.
  • Nadzór nad badaniami i uprawnieniami pracowników.
  • Administracja personalna i prowadzenie akt osobowych.
  • Współpraca z agencjami pracy.
  • Udzielanie informacji i bieżąca obsługa pracowników oraz przełożonych w zakresie spraw personalnych.
  • Przygotowywanie zestawień i raportów z zakresu HR.
  • Rozwój narzędzi komunikacji w firmie.
  • Udział
    w pozostałych procesach personalnych (m.in. z zakresu oceny) oraz
    bieżących projektach HR na poziomie fabryki CTP i Grupy CFlex.
Wymagania

Minimum 3-letnie doświadczenie w Dziale HR.
Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL).
Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Dobra obsługa komputera, znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.
Wysokie umiejętności z zakresu komunikacji i współpracy.
Kreatywność i energia do działania.
Sumienność i bardzo dobra organizacja pracy.
Dyskrecja.
Oferujemy

Możliwość działania w środowisku sprzyjającym realizacji własnych pomysłów.
Przyjazną atmosferę pracy w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu.
Różnorodność pracy i możliwość uczestnictwa w projektach z zakresu HR.
Perspektywę długookresowego rozwoju zawodowego.
Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym pakiet benefitów (bonus roczny, dofinansowanie do sportu i wypoczynku, korzystne warunki ubezpieczenia grupowego).
Możliwość zdobywania nagród w programie ciągłego doskonalenia i innych inicjatywach firmowych.

nr ogłoszenia: 1930