Technik ds. Kontroli Jakości (Laboratorium Destrukcji)

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.05

Opis stanowiska

technik Wieluń, laborant Wieluń

  • wykonywanie pomiarów jakościowych produkowanych elementów,
  • przeprowadzanie testów oraz wykonywanie raportów pomiarowych,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • wspieranie Działu Jakości oraz Kierownika Laboratorium.
Wymagania

wykształcenie średnie preferowane techniczne,
dobrej znajomości rysunku technicznego, sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz elektronarzędzi,
dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym,
umiejętność obsługi pakietu MS Office,
dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie posiadanie przynajmniej dwuletniego doświadczenie w obszarze produkcyjnym lub jakościowym.
Oferujemy

ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie,
możliwość rozwoju zawodowego,
pełen pakiet socjalny,
pakiet medyczny.

nr ogłoszenia: 1924