Technik ds. Kontroli Jakości (Laboratorium Destrukcji)

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.05

Opis stanowiska

technik Wieluń, laborant Wieluń

wykonywanie pomiarów jakościowych produkowanych elementów,przeprowadzanie testów oraz wykonywanie raportów pomiarowych,przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji jakościowej,wspieranie Działu Jakości oraz Kierownika Laboratorium.
Wymagania

wykształcenie średnie preferowane techniczne,
dobrej znajomości rysunku technicznego, sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz elektronarzędzi,
dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym,
umiejętność obsługi pakietu MS Office,
dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie posiadanie przynajmniej dwuletniego doświadczenie w obszarze produkcyjnym lub jakościowym.
Oferujemy

ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie,
możliwość rozwoju zawodowego,
pełen pakiet socjalny,
pakiet medyczny.

nr ogłoszenia: 1924